Продовжується довготривала співпраця РК "Львів - Ратуша" та РК "Вініпег Іст А.М." (Канада). Завдяки особистому опікуванню проектом представника канадійських ротарійців Мо Лесика Львівський притулок для дітей отримав чергову допомогу. Зокрема клубами було спільно профінансовано та встановлено термостійкі вікна у спальні для дівчаток притулку. Загальна вартість вікон склала 7874,94 грн. Нагадаємо, що минулого року ротарійці встановлювали теплі вікна у спальні для хлопчиків.
![](/images/IMG_3812.JPG)
Теплі вікна у спальні для дівчаток притулку
![](/images/IMG_3822.JPG)
Завдяки новим вікнам у спальні затишно й тепло
![](/images/IMG_3817.JPG)
Представники РК "Львів - Ратуша" з завідувачем притулку пані Світланою Гаврилюк
![](/images/IMG_3823.JPG)
Керівництво притулку співпрацею з ротарійцями задоволене
![](/images/Prytylok podiaka1.jpg)
Офіційна подяка від керівництва притулку для неповнолітніх
|