Відбулося закрите засідання клубу, на якому розглядалися заяви від кандидата в члени клубу та ротарійців щодо обговорення основних принципів взаємовідносин в ротарійському колі. За результатами засідання вітаємо Миколу Долінського з вступом до РК "Львів - Ратуша". Бажаємо наснаги та реалізації себе в ротарійському середовищі. На сьогоднішній день клуб налічує вже 25 ротарійців. Крім цього Дирекція погасила "борг" щодо клубних подарунків ротарійцям, в кого уродини вже минули.
![](/images/2010-11-01 Mateyka_001.JPG)
Під час закритого засідання, яке тривало понад 2 години
![](/images/2010-11-01 Mateyka_003.JPG)
Подарунок отримує Юрій Малюк
![](/images/2010-11-01 Mateyka_004.JPG)
Ігор Білецький
![](/images/2010-11-01 Mateyka_005.JPG)
Юлія Дацько
![](/images/2010-11-01 Mateyka_006.JPG)
Сергій Топольский
![](/images/2010-11-01 Mateyka_007.JPG)
Богдан Федорко
|