Ротарійський Святий Миколай завітав до дошкільного навчального закладу комбінованого типу "Барвінок", який знаходиться на вул. Шафарика, 15 у Львові. Театралізована вистава та солодкі подарунки від Св. Миколая створили справжнє свято діткам, які чекали й готувалися до нього. Діти з задоволенням розповідали про себе та розказували вірші про Миколая та обіцяли бути чемними щоб він завітав до них ще раз наступного року.
![](/images/Barvinok 034.jpg)
Святий Миколай вітає діток
![](/images/B 036.jpg)
Всі дітки хочуть розказати віршики Миколаю
![](/images/B 038.jpg)
Ротарійський Миколай серед діток ДНЗ Барвінок
|